מייזינג שאלות ותשובות

 • מה זה מייזינג?

  מייזינג היא פלטפורמה המחברת אנשים, לאימונים בסטודיו'ז ובמכוני הכושר הטובים ביותר סביבם. החברות במייזינג מאפשרת לכם לבחור מתוך מגוון עצום של אימונים בכל הארץ בעזרת מנוי חודשי אחד.

 • אם לא איכפת לי מאיכות ואני רק רוצה להתאמן דרך דילים ומבצעים?

  החברים של מייזינג נהנים מהסטודיו'ז ומכוני הכושר הטובים ביותר בארץ. אם הגעת לפה בשביל למצוא דילים אז כדאי לחשב מסלול מחדש ולמצוא את האימון שתמיד חלמת עליו.

 • למה החברות במייזינג היא חודשית?

  מייזינג מציעה מנויים גמישים לכל סוג מתאמן, מהמתחיל ועד המתקדם ללא התחייבות וללא דמי ביטול או הקפאה. יצרנו את המנויים האלה בכדי שתוכלו להפיק את המירב מהחברות במייזינג, תתנסו באימונים חדשים ולבסוף תרגישו התקדמות וסיפוק. בכל שלב תוכלו לעבור בין סוגי המנויים בהתאם ללו"ז והתכניות שלכם.

 • אם בא לי להמשיך לזרוק כסף על מנוי רגיל לחדר כושר ולא לקבל יחס אישי?

  לא מאמינים עליך! אבל אם זה נכון אז כנראה שמייזינג הוא לא המקום בשבילך

 • איך בוחרים אימון?

  מתוך תפריט הסטודיו'ז תוכלו להשתמש באפשרויות הסינון הרבות ולהחליף בין תצוגת מפה ורשימה לנוחיותכם. לאחר שבחרתם סטודיו תעברו לדף שלו ובו תוכלו לראות את מערכת השעות במקום. לחצו על האימון המבוקש בכדי לצפות בפרטיו ואשרו הזמנתכם על-ידי לחיצה על כפתור ההרשמה.

 • נרשמתי לאימון, האם המקום שלי מובטח?

  ברגע שקיבלתם אישור הרשמה באתר, מקומכם באימון מובטח. תקבלו אימייל עם כל הפרטים ותוכלו למצוא את פרטי האימון בדף "האימונים שלי" באיזור האישי. מאחר ולעיתים מערכת השעות של הסטודיו יכולה טיפה להשתנות ולא להספיק להתעדכן באתר אנו ממליצים להתקשר לסטודיו לאחר ההרשמה ולאשר את השעה ואת המקום שלכם באימון.

 • אין מקום באימון שאני רוצה, מה לעשות?

  אל דאגה! האימונים המופיעים במערכת השעות של מייזינג מתעדכנים כל הזמן וכך גם המקומות הפנויים בהם. בדקו מדי פעם אם התפנה מקום בשיעור שרציתם או נצלו את ההזדמנות לנסות אימון חדש.

 • האם אפשר לבטל הרשמה לאימון?

  השתנו לכם התכניות, אין שום בעיה! בטלו הרשמה עד כ-12 שעות לפני תחילת האימון ללא שום עלות. ביטולים שיעשו לאחר מכן יחוייבו בתשלום בהתאם לעלות האימון היחסית למחיר המנוי. בכדי להסיר את עצמכם משיעור גשו לדף "השיעורים שלי" באיזור האישי, מצאו את השיעור אותו תרצו לבטל ולחצו על כפתור הביטול בשורה הרלוונטית. אישור הביטול ישלח לכם לתיבת האימייל.

 • איך ניתן לבטל או לשנות תוכנית?

  במידה ותרצו לשנות את התוכנית, תוכלו לעשות זאת מדי חודש על-ידי בחירת תוכנית אחרת באיזור האישי. שימו לב כי השינוי יכנס לתוקף בחודש העוקב. במידה וקרה הנורא מכל ותרצו לבטל את התוכנית, עשו זאת עד כ-3 ימים לפני תחילת מחזור החיוב הבא בכדי שלא תחוייבו באופן אוטומטי. ללא תלות במועד הביטול, תוכלו להשתמש בחשבונכם עד סוף מחזור החיוב הנוכחי. בכדי לבטל תוכנית, אנא צרו קשר במייל support@myzyng.com.

 • לא ניצלתי את כל הכניסות החודש, האם אוכל לנצלן בחודש הבא?

  מאחר והחברות במייזינג היא חודשית, לא ניתן לצבור את הכניסות ולהעבירן לחודש הבא. מדי חודש, מספר הכניסות מתחדש בהתאם למנוי הפעיל בחשבון. במידה וחל שינוי בזמינות שלכם תמיד תוכלו לשנות את סוג המנוי בהתאם לצרכים שלכם.

 • מה עושים כשמגיעים לאימון?

  לאחר קבלת אישור ההרשמה כל מה שנותר הוא להגיע לסטודיו ולעשות צ'ק-אין בדלפק הקבלה. מיסרו את שמכם ותגידו שנרשמתם דרך מייזינג.

 • לא מצאתי אימונים שבא לי עליהם, יש לי מה לחפש כאן?

  בוודאי! כל יום מצטרפים אלינו סטודיו'ז חדשים ויחד איתם האימונים הכי שווים בעולם. אם בכל-זאת לא מצאתם אימון מתוך מאות האימונים הקיימים, הצטרפו בחינם ואנו נדאג לעדכן אתכם כאשר סטודיו'ז חדשים מצטרפים. נשמח לשמוע מכם ישירות למייל שלנו info@myzyng.com אם יש סטודיו או אימון שהייתם רוצים לראות אצלינו.

 • האם הרכישה שלי מאובטחת?

  הרכישה באתר מאובטחת על-פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. נתוני כרטיס האשראי אינם נשמרים אצלינו ומשמשים אך ורק במועד החיוב בעזרת קוד מוצפן הניתן על-ידי חברת האשראי ואשר אינו ניתן לפיענוח.

 • האם ניתן להתחרט ולקבל את כספי בחזרה?

  אם תרצו לבטל את התוכנית תוכלו לעשות זאת עד 14 יום ממועד רכישתה ולקבל את כספכם בחזרה, וזאת במידה ולא עשיתם שימוש בה. הזמנת אימון במערכת נחשבת כשימוש בתוכנית במידה ולא ביטלתם את ההזמנה לפי חלון הזמנים המותר.

 • האם המידע שלי שמור אצלכם?

  קודם כל חשוב להבין שהמערכת שלנו מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו לא מעבירים או חושפים את המידע האישי שלכם לאף גורם ולעולם לא נעשה בו שימוש למטרות רווח. נעשה הכל על-מנת שתרגישו בטוחים.